چگونه می‌توانید در سفارش روز فروشنده شوید؟

فروشگاه آنلاین سفارش روز، زمینه‌ای را برای شما فروشندگان عزیز فراهم نموده است تا بتوانید اجناستان را به‌صورت اینترنتی و به ساده‌ترین شکل ممکن در بازار عرضه کنید و به فروش برسانید.

تمامی کسانی که محصولی برای ارائه دارند می‌توانند به روشی که در ادامه برای شما ذکر می‌گردد، فروشگاه خود را در سایت راه‌اندازی کنند.

مزایای ثبت فروشگاه و فروش در سفارش روز برای فروشندگان چیست؟

 1. ثبت راحت و سریع فروشگاه و محصول به نام خود فروشگاه عرضه‌کننده
 2. تأیید ثبت‌نام طی ۲۴ ساعت پس از ثبت فروشگاه
 3. فروش کالای شما در سراسر ایران
 4. فروش محصولات شما در هر ساعت از شبانه‌روز
 5. امکان بازدید و فروش بالاتر
 6. امکان هرگونه طراحی و توضیحات تکمیلی برای فروش در صفحه‌ی محصول توسط فروشنده
  انتخاب تگ، برچسب، دسته‌بندی‌های متناسب با کالا برای محصولات خود
 7. جلب اعتماد و رضایت مشتری با امکان دریافت تیکت از آن‌ها و پشتیبانی و پاسخ به سؤالات مشتریان
 8. جذب مشتری بیشتر با امکان دادن به مشتری جهت شناسایی فروشگاه‌های نزدیک خود با استفاده از نقشه
 9. عرضه محصولات بیشتر با امکان ثبت نامحدود محصول در صفحه‌ی فروشگاه خود
 10. سفارشی‌سازی صفحه‌ی فروشگاه خود با درج لوگو، بنر، شماره تماس، آدرس و….
 11. دریافت گزارشات از تمام مراحل سفارشات و فروش خود در سفارش روز
 12. ایجاد تخفیف و کپن‌های مجزا برای محصولات خود
 13. مشخص کردن زمان تحویل بسته و ساعت کاری فروشگاه خود
 14. امکان درخواست برداشت از فروشگاه خود از طریق پنل کاربری
 15. امکان مشاهده لیست دنبال کنندگان فروشگاه خود
Advantage

قوانینی که فروشندگان جهت فروش محصولات خود در سفارش روز باید رعایت کنند چیست؟

قوانین

برای فروشنده شدن در سایت سفارش روز، فروشندگان موظف به رعایت یک سری از قوانین می‌باشند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود.

مشتری مداری و جلب رضایت مشتری در اولویت و در رأس ارزش‌های سازمانی فروشگاه سفارش روز می‌باشد که به این منظور قوانینی برای فروش در سایت وجود دارد که عمل به آن موجب افزایش رضایت مشتری و جلب اعتمادایشان می‌شود.

قیمت‌گذاری صحیح:

قیمت ثبت‌شده در سایت باید همان قیمت مندرج بر روی کالا باشد، لذا از هرگونه افزایش قیمت کالا که مغایر باقیمت ثبتی بر روی کالا می‌باشد جدا خودداری فرمایید. در صورت مشاهده و احراز تخلف دو برابر اضافه مبلغ دریافت شده ضربدر تعداد کالای فروخته‌شده، به‌عنوان جریمه به فروشنده تعلق می‌گیرد که در صورت تکرار کالای موردنظر غیرفعال شده و پنل فروشنده بسته می‌شود و درنهایت به قطع همکاری منجر می‌گردد.

فروش کالای اصل:

فروش کالای غیر اصل در سفارش روز ممنوع بوده و باید عنوان، تصویر و کالای قابل‌ارائه با برند اصلی ذکر شود، لذا توصیه می‌شود جهت حفظ اعتبار فروشگاه خود و سفارش روز از عرضه کالای مغایر با تصویر و برند و بی‌کیفیت جدا خودداری فرمایید. در صورت مشاهده و احراز تخلف دو برابر مبلغ دریافت ضربدر تعداد کالای فروخته‌شده به‌عنوان جریمه به فروشنده تعلق می‌گیرد که در صورت تکرار کالای موردنظر غیرفعال شده و پنل فروشنده بسته می‌شود و درنهایت به قطع همکاری منجر می‌گردد.

تحویل صحیح کالا:

فروشنده موظف است مطابق با درخواست خریدار و با توجه به سفارش خواسته‌شده توسط خریداران را عیناً مطابق با درخواست به‌صورت صحیح و سالم با بسته‌بندی صحیح و در کمترین مدت‌زمان به‌دست مشتری برساند و در صورت مغایرت در کالای خریداری‌شده، خریدار این حق را دارد که کالا را ظرف مدت ۲ روزبه صورت صحیح و سالم و با هماهنگی قبلی که طی همان روز تحویل کالا صورت گرفته است به فروشگاه برگرداند و فروشنده نیز موظف است که کالای دریافتی را در صورت سالم بودن مطابق با درخواست خریدار مجدداً به‌ایشان تحویل دهد.

ثبت فروشگاه به چه شکل انجام می‌پذیرد؟

جهت ثبت فروشگاه خود و عرضه محصولاتتان موارد زیر را به ترتیب مدنظر قرار دهید.

ابتدا حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. برای این منظور بر روی کلمه ورود/ثبت‌نام کلیک کرده و سپس ایجاد حساب کاربری را وارد کنید تا بتوانید از قسمت عضویت و اعلام من فروشنده هستم اطلاعات تکمیلی فرم را که در مورد شما و برند فروشگاه شما است کامل کرده و سپس به‌عنوان یک فروشنده فعالیت خود را در سفارش روز آغاز کنید.

Create account Sefareshrooz
شماره ۱: نحوه‌ی ورود به صفحه‌ی عضویت
Fill in the registration information
شماره 2 : تکمیل کردن فرم ثبت نام

پس‌ازآن که فرم بالا را تکمیل کردید و تأییدیه شما دریافت شد به‌صورت کاملاً گام‌به‌گام به همراه توضیح هر قسمت اطلاعات فروشگاه خود را به‌طور کاملاً صحیح تکمیل کنید. پس از می‌توانید به‌راحتی از طریق داشبورد فروش خود محصولات را به همراه تمام امکانات و مزیت‌های گفته‌شده وارد کنید و فروش محصولات خود را آغاز کنید.
لازم به ذکر است که پس از ورود شما به فروشگاه آنلاین سفارش روز شما به‌عنوان یکی از اعضای تیم ما شناخته می‌شوید لذا ما آموزش‌های جزئی‌تر را با روش‌های مختلف قبل از فروش محصول در اختیار شما قرار می‌دهیم و شما نیز می‌توانید از طریق پشتیبان‌های آنلاین سؤالات خود را از ما بپرسید.

دریافت کامل فیلم آموزشی داشبورد فروشندگان

حتما ایمیل خود وارد کن

ایمیل خودتو برای دریافت کامل فیلم آموزشی داشبورد فروشندگان در سفارش روز وارد کن تا شما را کاملا با غرفه و پنل فروشندگان آشنا کنم.